OGŁOSZENIA

XV Niedziela Zwykła  14.07.2024

 

 1. Gościmy w naszej Parafii o. Krzysztofa Jezierskiego, Misjonarza Oblata, który wygłosi Słowo Boże o tematyce misyjnej, a po Mszy św. będzie rozprowadzał kalendarze misyjne na rok 2025.
 2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy troszczą się o naszą parafię i składają swoje ofiary w kościele i na konto parafialne.
 3. Dziękujemy osobom, które poświęcają swój czas i dbają o czystość w kościele i kaplicy.
 4. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
 5. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach.
 6. We wtorek na 16:30 zapraszamy na spotkanie modlitewne nowenny pompejańskiej.
 7. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15:00.
 8. W przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej będziemy się modlić o błogosławieństwo dla kierowców i ich pojazdów (samochody, motocykle, rowery, hulajnogi itp.) z okazji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących.
 9. Informujemy, że w związku ze zmianami personalnymi w naszej parafii intencje mszalne na rok 2025 będą przyjmowane dopiero od września.
 10. Wszystkim wyjeżdżającym życzymy udanego wypoczynku i bezpiecznego powrotu do domu.
 11. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym, nie będzie Mszy św. w niedzielę o godz. 6:30, nie będzie także nieszporów niedzielnych o godz. 16.00. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki w godz.: od 8:30 do 9:30 i od 16.00 do 17.00, w czwartki w godz.: od 8:30 do 9:30 i od 16:00 do 16:45.
 12. Zachęcamy do zamawiania Mszy św. w sierpniu oraz w kolejnych miesiącach - jest wiele wolnych intencji.
 13. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” w cenie 10 zł. Dzieciom polecamy „Małego Gościa” w cenie 7 zł. Do nabycia także nasza gazetka „W Sercu Jezusa” ofiara 1 zł. Zachęcamy także do korzystania z parafialnego
 14. Bractwo Szkaplerzne zaprasza na pielgrzymkę autokarową do sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej, bazyliki Miłosierdzia Bożego oraz Centrum Jana Pawła II w Krakowie Łagiewnikach w dniu 20 lipca 2024. transport: autokar Neoplan lux wyjazd:  20-07-2024 godz. 7.10  plac kościelny parafii NSPJ w Piaśnikach powrót: 20-07-2024 godz. 18.40  plac kościelny parafii NSPJ w Piaśnikach koszt:  wraz z ubezpieczeniem;   dorośli:  70,00    młodzież, dzieci:  50,00 zapisy i opłaty:  w zakrystii przed i po mszach św. Liczba opłaconych miejsc ograniczona.
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia NSPJ Świętochłowice, siedziba: Świętochłowice , Chorzowska 4.