Ogłoszenia

III Niedziela Zwykła – 26.01.2020
Dzisiejsza kolekta jest kolektą miesięczną przeznaczoną na potrzeby naszej parafii
Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 

 1. Nieszpory niedzielne dziś o godz. 16:00.
 2. Na spotkanie Oazy Dorosłych zapraszamy we wtorek o godz. 19:30 do kaplicy św. Józefa.
 3. Spotkanie grupy modlitewnej na rozważaniu Pisma Św. i adoracji Najśw. Sakramentu – w środę, po wieczornej Mszy św. w kaplicy św. Józefa.
 4. Osoby, które chciałyby pomóc podczas demontażu stajenki i dekoracji bożonarodzeniowych, zapraszamy w czwartek na godz. 9:00 do kościoła.
 5. Spowiedź dla uczniów klas IV w czwartek od godz. 16:30.
 6. Dzieci z rodzicami zapraszamy na Mszę św. szkolną w czwartek o godz. 17:00
 7. Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 12 w Świętochłowicach zapraszają na Jasełka, które zostaną przedstawione w czwartek o godz. 17.45 w dolnym kościele.
 8. Młodzież naszej parafii zapraszamy na Eucharystię w piątek o godz. 18:00. Dla osób przygotowujących się do bierzmowania obecność na Mszy św. jest obowiązkowa. Po Mszy św. spotkanie w grupach.
 9. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pół godz. przed Mszą św.
 10. Odwiedziny chorych i osłabionych wiekiem Parafian rozpoczną się w sobotę o godz. 6:30. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii.
 11. Na nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszamy w sobotę o godz. 7:00.
 12. Członków Bractwa Szkaplerza zapraszamy do udziału we Mszy św. w ich intencji w sobotę o godz. 8:00 oraz na spotkanie do salki na probostwie.
 13. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane w tradycji świętem MB Gromnicznej. W tym dniu poświęcimy świece gromniczne. Jest to także światowy dzień życia konsekrowanego. Kolekta zostanie przeznaczona na zakony kontemplacyjne.
 14. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:30 udzielać będziemy sakramentu chrztu św. Nauka dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę o godz. 18:50 w salce na probostwie.
 15. 18 lutego organizujemy wyjazd do kopalni soli w Bochni. W programie także zwiedzanie najstarszego polskiego klasztoru benedyktynek w Staniątkach oraz Browaru Okocim. Koszt 110 zł. Zapisy w zakrystii.
 16. Dziękujemy osobom dbającym o czystość kościoła i kaplicy.
 17. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”. Dzieciom polecamy „Małego Gościa”. Do nabycia także nasza gazetka „W Sercu Jezusa”.
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia NSPJ Świętochłowice, siedziba: Świętochłowice , Chorzowska 4.