OGŁOSZENIA

XII Niedziela Zwykła - 20.06.2021 
Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 

W związku z luzowaniem obostrzeń, od 20 czerwca w świątyni będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 75% obłożenia kościoła. Limit nie obejmuje osób w pełni zaszczepionych przeciw Covid-19. Przypominamy o obowiązku zasłaniania nosa i ust podczas Mszy św., nabożeństw oraz modlitwy osobistej w kościele.

 

 1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne dziś o godz. 16.00.
 2. Dzieci Maryi i Ministranci zapraszają na Niedziele Słodkości. Wszystkie ofiary będą przeznaczone na wyjazd dla dzieci.
 3. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie – próbę generalną w kościele:
  1. 21 czerwca (poniedziałek) o godz. 19:00 zeszłorocznych kandydatów
  2. 22 czerwca (wtorek) o godz. 19:00 – tegorocznych kandydatów

Obecność dla młodzieży obowiązkowa, jednocześnie prosimy o obecność świadków kandydatów do bierzmowania.

 1. Sakrament bierzmowania będzie udzielane w naszej parafii, w środę 23 czerwca:
  1. o godz. 16:00 – zeszłoroczni kandydaci
  2. o godz. 19:00 – tegoroczni kandydaci
 2. Na Mszę św. w intencji wszystkich dzieci, nauczycieli i pracowników szkół i przedszkoli z okazji zakończenia roku szkolnego, zapraszamy w czwartek o godz. 17:00. Do udziału w tej Eucharystii zachęcamy dzieci wraz z rodzicami, dyrekcje, grona pedagogiczne i wszystkich pracowników szkół i przedszkoli.
 3. W przyszłym tygodniu rozpoczynają się wakacje. Wszystkim wyjeżdżającym życzymy udanego wypoczynku i bezpiecznego powrotu do domu. Rodziców, wysyłających dzieci na kolonie i obozy, zachęcamy do przedstawienia kierownictwu sformułowanego na piśmie żądania, by umożliwiono ich dzieciom udział we Mszy św. niedzielnej. Natomiast u księży można zamawiać intencje Mszy św., które będą odprawiane podczas pobytu poza parafią
 4. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki i czwartki, w godzinach: 8:30 - 9:30 oraz 16:00 - 17:00.
 5. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
 6. Rodziców, którzy chcieliby posłać dzieci do Wczesnej Komunii Św. w przyszłym roku szkolnym prosimy o zgłoszenie się u katechetki, pani Barbary Morcinek.
 7. Serdecznie zapraszamy do udziału w „Dniu Piaśnickim” na Jasnej Górze, w poniedziałek 28 czerwca. W ramach „Dnia Piaśnickiego”: Droga Krzyżowa na Wałach Jasnogórskich o godz. 12:30, Msza św. w Kaplicy Cudownego Obrazu o godz. 14:30 oraz różaniec pod Wałami lub w Kaplicy Różańcowej o godz. 15:45. Dojazd we własnym zakresie. Więcej informacji w gablotce parafialnej.
 8. Dziękujemy osobom dbającym o czystość kościoła i kaplicy
 9. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” w cenie 6 zł. Dzieciom polecamy „Małego Gościa”. Do nabycia także nasza gazetka „W Sercu Jezusa”.
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia NSPJ Świętochłowice, siedziba: Świętochłowice , Chorzowska 4.