OGŁOSZENIA

XXVII Niedziela Zwykła - 02.10.2022

 

 1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy troszczą się o naszą parafię i składają swoje ofiary w kościele i na konto parafialne.
 2. Dziękujemy osobom, które poświęcają swój czas i dbają o czystość w kościele i kaplicy.
 3. Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.
 4. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na pokrycie kosztów opału.
 5. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych: w niedziele o godz. 15:45, w tygodniu o godz. 17:15, a w czwartek o godz. 17:45.
 6. W poniedziałek 3 października swoje urodziny obchodzi nasz wikariusz Ks. Damian Grelik. Chcemy wraz z Nim podziękować Bogu za wszelkie dobro udzielone nam przez Jego posługę. Msza św. w Jego intencji jako dar od Parafian o godz. 18.00.  Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian.
 7. Zapraszamy wszystkich studentów i wszystkich młodych ludzi w wieku około studenckim na spotkanie we wtorek 4 października o godz. 18:45 na probostwie.
  Spotkanie jest zaproszeniem do wspólnego rozeznawania spraw wiary, życia, relacji, trudnych pytań itp. Dobra kawa/herbata i "słodkości" gwarantowane!
 8. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. szkolną w czwartek o godz. 17.00. Podczas Mszy świętej zostaną poświęcone różańce dzieciom I-szo Komunijnym. Po Eucharystii dzieci poprowadzą różaniec.
 9. W tym tygodniu przypadają I czwartek i I piątek miesiąca. Są to dni naszej odnowy Zachęcamy do przyjęcia Sakramentów Świętych i do udziału w tradycyjnych nabożeństwach.
 10. Dzieci Maryi i Ministrantów oraz wszystkie dzieci, które chciałby dołączyć do tych grup, zapraszamy na spotkania formacyjne w sobotę o godz. 9:00.
 11. W niedzielę 9 października o godz. 10.00 zapraszamy Parafian do uczestnictwa w Sumie pontyfikalnej pod przewodnictwem Ks. Abp. Adriana Galbasa. Po Mszy św. zostanie udzielenie specjalne błogosławieństwo wszystkim dzieciom. Podczas Mszy św. o godz. 11.30 nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich (do udziału zapraszamy małżonków).
 12. Dzieci Maryi informują i już teraz zapraszają na pyszne kremówki papieskie w niedzielę 16 października z okazji Dnia Papieskiego. Szczegóły za tydzień!
 13. Członków Bractwa Szkaplerza Świętego, którzy o nas zapomnieli zachęcamy do czynnego udziału w Mszach św. i spotkaniach formacyjnych z Księdzem Moderatorem. Zapraszamy wszystkich noszących szkaplerz, a szczególnie osoby chcące pogłębić duchowość Maryjną na spotkania w I sobotę każdego miesiąca po Mszy św. porannej
 1. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na rok 2023. Zachęcamy, aby w pierwszej kolejności intencje zamówili Ci Parafianie, którzy będą w przyszłym roku obchodzić „okrągłe” jubileusze małżeństwa czy rocznice urodzin. Zachęcamy także młodzież, by zamówić Mszę św. z okazji 18 urodzin. Prosimy także o sprawdzenie na stronie internetowej parafii oraz w gazetce parafialnej poprawności podanej intencji.
  W poniedziałek 3 października kancelaria parafialna będzie nieczynna z powodu wizyty ks. abp. na terenie naszej Parafii.
 2. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” w cenie 8 zł. Dzieciom polecamy „Małego Gościa”. Do nabycia także nasza gazetka „W Sercu Jezusa” ofiara 1 zł. Zachęcamy także do korzystania z parafialnego Facebooka.
 3. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 4 - 10 lipca 2023 r. Program pielgrzymki podany jest na facebooku parafialnym oraz w gablotce. Zapisy tylko bezpośrednio u ks. Karola do wyczerpania miejsc. Koszt: 2090 zł + 600 dolarów + 60 zł transport na lotnisko Balice. Serdecznie zapraszamy! 
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia NSPJ Świętochłowice, siedziba: Świętochłowice , Chorzowska 4.