Ogłoszenia

II Niedziela Zwykła – 19.01.2020
Dzisiejsza kolekta jest  przeznaczona na potrzeby archidiecezji:
funkcjonowanie instytucji archidiecezjalnych zaangażowanych
w apostolstwo słowa, m.in. Radia eM
Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 

 1. Nieszpory niedzielne dziś o godz. 16:00.
 2. Do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, w czasie którego prosimy Boga o zjednoczenie wszystkich wierzących w Chrystusa.
 3. Trwają ferie zimowe – wszystkim wyjeżdżającym życzymy udanego wypoczynku i bezpiecznego powrotu do domów. W związku czasem wolnym od obowiązków szkolnych nie odbędą się sobotnie spotkania ministrantów i Dzieci Maryi. Kancelaria parafialna w okresie ferii będzie czynna tylko w poniedziałek i czwartek w godzinach: od 8:30 do 9:30 oraz od 16:00 do 16:45
 4. Babcie i dziadków zapraszamy na Mszę św. w ich intencji z okazji Dnia Babci i Dziadka we wtorek o godz. 8:00.
 5. We wtorek 21 stycznia zapraszamy o 16.45 zapraszamy na kolejne spotkanie Nowenny Pompejańskiej.
 6. Archidiecezjalna Pielgrzymka Niesłyszących odbędzie się w sobotę o godz. 12:00 w bazylice panewnickiej.
 7. Apostolstwo Chorych zaprasza na adorację przy żłóbku w panewnickiej bazylice w przyszłą niedzielę o godz. 14:00.
 8. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą miesięczną, przeznaczoną na potrzeby naszej parafii.
 9. 18 lutego organizujemy wyjazd do kopalni soli w Bochni. W programie także zwiedzanie najstarszego polskiego klasztoru benedyktynek w Staniątkach oraz Browaru Okocim. Koszt 110 zł. Zapisy w zakrystii.
 10. Zachęcamy do zamawiania w kancelarii parafialnej intencji mszalnych i ofiarowania Mszy św. za siebie lub za bliskich, żyjących i zmarłych.
 11. Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 12 w Świętochłowicach zapraszają na Jasełka, które zostaną przedstawione 30 stycznia o godz. 17.45 w dolnym kościele.
 12. Dziękujemy osobom dbającym o czystość kościoła i kaplicy
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia NSPJ Świętochłowice, siedziba: Świętochłowice , Chorzowska 4.