OGŁOSZENIA

XXVI Niedziela Zwykła - 26.09.2021

 

 1. Dzisiejsza kolekta miesięczna przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii (na nowe energooszczędne oświetlenie w kościele)
 2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy troszczą się o naszą parafię i składają swoje ofiary w kościele i na konto parafialne.
 3. Dziękujemy osobom dbającym o czystość kościoła i kaplicy.
 4. W piątek rozpoczyna się miesiąc październik. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych: w niedziele o godz. 15:45, w tygodniu o godz. 17:15, a w czwartek o godz. 17:45.
 5. Zapraszamy na spotkanie grupy biblijno-modlitewnej w środę po Mszy świętej wieczornej w kaplicy św. Józefa.
 6. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę Świętą szkolną w czwartek o godz. 17:00. Okazja do spowiedzi – pół godziny przed Eucharystią.
 7. Zapraszamy młodzież naszej parafii na spotkanie w piątek po Mszy świętej wieczornej do salki przy kaplicy św. Józefa.
 8. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca. Są to dni naszej odnowy duchowej. Zachęcamy do przyjęcia Sakramentów Świętych i do udziału w tradycyjnych nabożeństwach.
 9. W sobotę od godz. 6:30 odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych i osłabionych wiekiem Parafian. Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku w zakrystii lub w kancelarii.
 10. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na rok 2022. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych z okazji jubileuszu małżeństwa czy rocznicy urodzin. Zachęcamy także młodzież, by zamówić Mszę św. z okazji 18 urodzin. Informujemy, że w listopadzie i grudniu są jeszcze wolne intencje mszalne.
 11. W przyszłą niedzielę swoje urodziny obchodzi nasz wikariusz Ks. Damian Grelik. Chcemy wraz z Nim  podziękować Bogu za wszelkie dobro udzielone nam przez Jego posługę. Msza św. której będzie przewodniczył solenizant o godz. 11.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian. 
 1. Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach
 2. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” w cenie 6 zł. Dzieciom polecamy„Małego Gościa”. Do nabycia także nasza gazetka „W Sercu Jezusa” ofiara 1 zł.
 3. Zapraszamy dzieci, młodzież i wszystkich chętnych naszej parafii zapraszamy na wycieczkę do Wrocławia w sobotę 2 października. Zgłoszenia i szczegóły u ks. Karola.
 4. Serdecznie zapraszamy parafian do wysłuchania koncertu naszego chóru Ex Animo, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 3.10 w naszym kościele po mszy wieczornej o godz. 17.30.
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia NSPJ Świętochłowice, siedziba: Świętochłowice , Chorzowska 4.