OGŁOSZENIA

II Niedziela Zwykła
17.01.2021
Dzisiejsza kolekta jest  kolektą miesięczną przeznaczona na potrzeby naszej parafii..
Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania nosa i ust podczas Mszy św., nabożeństw oraz modlitwy osobistej w kościele. Jednocześnie prosimy by zachować wymagany dystans między sobą w kościele.
 2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne dziś o godz. 16.00.
 3. W tym tygodniu rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, w czasie którego prosimy Boga o zjednoczenie wszystkich wierzących w Chrystusa
 4. Odwiedziny duszpasterskie, czyli kolędę w tym roku przeżywamy w kościele. Parafian z poszczególnych ulic zapraszamy na Mszę św. wieczorną sprawowaną w ich intencji oraz wspólne kolędowanie.
 • 18 stycznia (poniedziałek) godz. 18.00 – ul. Powstańców Śl. (nr. nieparzyste) i ul. Słoneczna
 • 19 stycznia (wtorek) godz. 18.00 - ul. Krasickiego
 1. We wtorek 19 stycznia zapraszamy o godz. 16.45 na kolejne spotkanie Nowenny Pompejańskiej.
 2. Babcie i dziadków zapraszamy na Mszę św. w ich intencji z okazji Dnia Babci i Dziadka w czwartek o godz. 8:00.
 3. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i w czwartek, w godz. od 8:30 – 9:30 i 16:00 – 17:00.
 4. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą przeznaczoną na potrzeby archidiecezji – na funkcjonowanie instytucji archidiecezjalnych zaangażowanych w apostolstwo słowa, m.in. Radia eM.
 5. Po Mszy św. można nabyć w formie cegiełki film DVD z konsekracji naszego kościoła z 1990 roku. Ofiara 20 zł.
 6. Pielgrzymka organizowana z naszej Parafii do Izraela zostaje odwołana. W sprawie zwrotu wpłaconej zaliczki prosimy o kontakt z ks. Krzysztofem.
 7. Dziękujemy osobom dbającym o czystość kościoła.
 8. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” w cenie 5 zł. Dzieciom polecamy „Małego Gościa”. Do nabycia także nasza parafialna gazetka „W Sercu Jezusa”.
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia NSPJ Świętochłowice, siedziba: Świętochłowice , Chorzowska 4.