Ogłoszenia

XXIV Niedziela Zwykła – 15.09.2019
Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na Wydział Teologiczny UŚ
Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 
 1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 16:00.
 2. Dziś na Dniu Wspólnoty o godz. 14.00, w katedrze katowickiej gromadzą się Dzieci Maryi.
 3. Spotkanie dla rodziców, którzy chcą posłać dzieci do wczesnej komunii św. odbędzie się w poniedziałek o godz. 17.00 w salce koło kaplicy św. Józefa.
 4. Uczestników tegorocznej pieszej pielgrzymki do Częstochowy, zapraszamy w poniedziałek o 18.00 na Eucharystię i spotkanie w salce na probostwie.
 5. Spotkanie Oazy Dorosłych - w poniedziałek o godz. 19.15 w salce na probostwie.
 6. Kolejne spotkanie modlitewne Nowenny Pompejańskiej – we wtorek o godz. 16.45 w kaplicy św. Józefa.
 7. Spotkanie grupy modlitewnej na rozważaniu Pisma Św. i adoracji Najśw. Sakramentu – w środę o godz. 18:50 w kaplicy św. Józefa.
 8. Spowiedź dla uczniów klas VII i VIII w czwartek o godz. 16.30
 9. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę Św. szkolną w czwartek o godz. 17:00.
 10. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o 15:00.
 11. W piątek o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji wspólnot Ruchu Światło Życie rejonu Świętochłowice. Po Eucharystii zapraszamy wszystkich „oazowiczów”, na nabożeństwo posłania i wspólne świętowanie przy stole w salce na probostwie.
 12. Narzeczonych zapraszamy na dzień skupienia w niedzielę 22 września o godz. 15:00 do kaplicy św. Józefa. W ramach spotkania: okazja do spowiedzi, wykład o małżeństwie i Msza Św. o godz. 16:30.
 13. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą miesięczną, przeznaczoną na potrzeby naszej parafii.
 14. Uczniów klas VIII szkół podstawowych, którzy pragną przystąpić do sakramentu bierzmowania prosimy, by osobiście zgłaszali się do kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania ze świadectwem chrztu św. Zapisy trwają do końca września.
 15. Dziękujemy osobom troszczącym się o czystość kościoła i kaplicy
 16. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”. Dzieciom polecamy „Małego Gościa”. Do nabycia nasza parafialna gazetka „W Sercu Jezusa” w cenie 1 zł
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia NSPJ Świętochłowice, siedziba: Świętochłowice , Chorzowska 4.