Ogłoszenia

XIV Niedziela Zwykła
7 Lipca 2019 
Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.
Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne dziś o godz. 16:00.
 2. We wtorek swoje urodziny obchodzi ks. Krzysztof. Solenizanta chcemy w tym dniu otoczyć naszą szczególną pamięcią w modlitwie, chociaż jest nieobecny w parafii m.in. ze względu na rekolekcje, które prowadzi dla młodzieży oazowej w Istebnej. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa, radości z kapłańskiej posługi, opieki Matki Najświętszej, zdrowia i wielu sił. Już dziś zapraszamy na Mszę Św. w int. solenizanta, która zostanie odprawiona w niedzielę, 21. lipca, o godz. 11:30.
 3. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym, tzn. do końca sierpnia nie będzie Mszy Św. w niedzielę o godz. 6:30, a kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałki i czwartki w godz.: od 8:30 do 9:30 i od 16:00 do 16:45.
 4. W sobotę, 13. lipca, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Rozpoczniemy je Mszą Św. o godz. 18:00, po której odmówimy różaniec i przejdziemy wokół kościoła w procesji z figurą Matki Bożej. Prosimy o przyniesienie świec. Prośby i podziękowania można składać w koszyczku z tyłu kościoła.
 5. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
 6. Dziękujemy osobom troszczącym się o czystość kościoła i kaplicy.
 7. Bractwo Szkaplerzne zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Czernej i Łagiewnik w sobotę, 20. lipca. Zapisy w zakrystii. Szczegóły w gablotce.
 8. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”. Do nabycia także nasza gazetka „W Sercu Jezusa” w cenie 50 gr.

XV Niedziela Zwykła
14 
Lipca 2019 
Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii.
Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 

 1. Zapraszamy na nieszpory niedzielne dziś o godz. 16:00.
 2. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym, tzn. do końca sierpnia nie będzie Mszy Św. w niedzielę o godz. 6:30, a kancelaria parafialna będzie czynna tylko w poniedziałki i czwartki w godz.: od 8:30 do 9:30 i od 16:00 do 16:45.
 3. We wtorek przypada wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel. Członków Bractwa Szkaplerznego zachęcamy do udziału w uroczystej Mszy Św. w ich intencji oraz w procesji wokół kościoła o godz. 8:00. Na nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej zapraszamy dziś i jutro po porannej Mszy Św.
 4. Na spotkanie modlitewne Nowenny Pompejańskiej zapraszamy do kaplicy św. Józefa we wtorek o godz. 16:45.
 5. Spotkanie grupy modlitewnej na rozważaniu Pisma Św. i adoracji Najśw. Sakramentu odbędzie się w środę o godz. 18:50 w kaplicy św. Józefa.
 6. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o 15:00.
 7. Członków Bractwa Szkaplerznego zapraszamy na Mszę Św. w ich intencji z okazji święta św. Eliasza w sobotę o godz. 8:00.
 8. Zachęcamy do udziału we Mszy Św. w intencji ks. Krzysztofa Michalika z okazji jego urodzin, która zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11:30.
 9. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą miesięczną, przeznaczoną na potrzeby naszej parafii.
 10. Dziękujemy osobom troszczącym się o czystość kościoła i kaplicy.
 11. Bractwo Szkaplerzne zaprasza na pielgrzymkę autokarową do Czernej i Łagiewnik w sobotę, 20. lipca. Zapisy w zakrystii. Szczegóły w gablotce.
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia NSPJ Świętochłowice, siedziba: Świętochłowice , Chorzowska 4.