Ogłoszenia

V Niedziela Wielkanocna
19 maja 2019
Dzisiejsza kolekta jest kolektą miesięczną, przeznaczoną na potrzeby naszej parafii.
Za złożone ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 

 1. Dziś swoje urodziny obchodzi Arcybiskup Wiktor Skworc. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
 2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych: w dni powszednie o godz. 17:30, a w niedziele o godz. 16:00.
 3. Zapraszamy na Nowennę Pompejańską we wtorek o godz. 16:45.
 4. Spotkanie grupy modlitewnej odbędzie się w środę o godz. 18:50 w kaplicy św. Józefa.
 5. Dzieci zapraszamy na Mszę Św. szkolną w czwartek o godz. 17:00.
 6. W sobotę odbędzie się pielgrzymka dzieci pierwszokomunijnych do sanktuarium Matki Boskiej Uśmiechniętej w Pszowie. Zgłoszenia przyjmowane są do środy przez ks. Jakuba.
 7. W sobotę podczas Mszy Św. o godz. 15:00 biskup Adam Wodarczyk udzieli sakramentu bierzmowania uczniom klas III gimnazjum i klas VIII szkoły podstawowej.
 8. W sobotę i niedzielę odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Służby Zdrowia na Jasną Górę, poprzedzona rekolekcjami. Szczegóły w gazetce oraz na stronie internetowej Krajowego Duszpasterstwa Służby Zdrowia.
 9. W przyszłą niedzielę odbędzie się pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śl. Z naszego kościoła pątnicy wyruszą o godz. 6:15. Okazja do spowiedzi św. dla pielgrzymów – w sobotę od godz. 17:30.
 10. Wszystkie mamy zapraszamy na Mszę Św. w ich intencji z okazji Dnia Matki w przyszłą niedzielę o godz. 8:00.
 11. W dniu 1. czerwca odbędzie się Spotkanie Młodych na Polach Lednickich. Młodzież zainteresowaną wyjazdem zapraszamy do zapisywania się po Mszy Św. w zakrystii.
 12. W zakrystii i w kancelarii można zapisywać się na pielgrzymkę na Jasną Górę: pieszą (koszt – 95 zł.) i autokarową (koszt – 35 zł.). Zapisy potrwają do końca maja. Na spotkanie przed pieszą pielgrzymką zapraszamy w poniedziałek, 3. czerwca o godz. 19:00 do salki na probostwie. Szczegółowe informacje – w gablotkach i u ks. Jakuba.
 13. Dziękujemy osobom troszczącym się o czystość kościoła i kaplicy.
 14. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”. Dzieciom polecamy „Małego Gościa”. Do nabycia także nasza gazetka „W Sercu Jezusa”.
menu

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia NSPJ Świętochłowice, siedziba: Świętochłowice , Chorzowska 4.